להזמנות ושירות: 

052-4425336

כתובתנו:

הנביאים 18 חיפה

  1. ראשי
  2. מידע נוסף
  3. אחר
  4. תיקון שעון רולקס

תיקון שעוני רולקס

השעון האהוב עליכם הקלקל? מחפשים אחר מעבדה מקצועית ומומלצת לתיקון שעוני רולקס, אומגה, ברייטלינג, טיסו, סרטינה, פרדריק או לונגין ? כדאי שתכירו את המעבדה של אורלוגין ELTIME המציגה סטנדרטים גבוהים ביותר של מקצועיות. במעבדה עובד צוות שענים מנוסה ומקצועי שנעזר בציוד מתקדם ובמלאי עצום של חלקי חילוף ומנגנונים מקוריים של שעוני יוקרה. בין אם מדובר בהחלפה של סוללה, החלפת זכוכית, בשחזור מנגנון או החלפת חלקים באורלוגין, תזכו במעבדה למענה שלם שישיב את השעון לקדמותו.


כל שעון יכול להתקלקל

 

אין ספק ששעוני רולקס, אומגה וברייטלינג הם שם נרדף ליוקרה ואיכות, ובצדק. השעונים של המותגים השוויצרים הקיימים כבר מעל למאה שנה הביאו לעולם רמה חדשה של איכות שעונים, המציגים עמידות גם בתנאי קיצון. ככאלו הם משמשים צוללנים, טייסים, יורדי ים, ספורטאים, נהגי מרוצים, לצד אנשי עסקים וגברים הרוצים לשדר סטטוס ויוקרה. בנוסף, על גבי שעוני המותג חקוקה המילה Perpetual שפירושה נצח, המעידה על גוף מתכת חזק ומגנון השעון שכל עוד לא מורידים אותו יכול לעבוד לנצח. יחד עם זאת, למרות הצהרת החברה שעוני רולקס אינם בני אלמוות ומגיעה העת שגם שעון זה נשחק, נחבל ונדרש לתיקון.

 

תיקון שעון יוקרה רק אצל מביני עניין

 

חשוב לדעת כי תיקון שעון רולקס, אומגה או ברייטלינג הינה מלאכה הדורשת רמה גבוהה של מיומנות לצד הכרות מעמיקה עם מנגנוני ורכיבי שעונים אלו. זו הרמה המקצועית שמציגה המעבדה שלנו המתקנת בדקדקנות ובקפידה שעוני רולקס בעזרת ציוד יעודי מתאים וחלקי חילוף מקוריים. רמה גבוהה זו של תיקון תבטיח את איכות ותקינות השעון למשך תקופה ממושכת, עם אחריות. יש לציין כי תיקון לא מקצועי של שעון רולקס או כל שעון יוקרתי אחר עם חלקים לא מקוריים ולא מתאימים, עלול להזיק ולפגוע בשעון היוקרה.

 

 

לתיקון שעוני רולקס, אומגה, ברייטלינג וכל שעון יוקרה אחר במעבדה מקצועית, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות שלנו שבחיפה או צרו קשר עם אורלוגין שעונים בטלפון 052-4425336 או במייל eltime1@gmail.com.


 

logo בניית אתרים