להזמנות ושירות:
052-4425336תיקון שעונים

שעונים הם יצירה עדינה יחסית, הנמצאת בשימוש פיזי על גוף האדם, חשופה לטלטלות ופגיעות. גם שעוני קיר או שולחן אינם מוגנים לחלוטין מפגיעה, קלקול או נזק. 

באורלוגין ELTIME תמצאו מעבדת שעונים ברמה מקצועית הגבוהה ביותר שקיימת. במעבדת השעונים של באורלוגין ELTIME קיים מלאי עצום ומקיף של מנגנונים וחלקי חילוף מקוריים למגוון שעונים: Tag Heuer טאג האוור, Longine לונג'ין, Omega אומגה, Tissot טיסו, Certina סרטינה, Radoר אדו, Casio קסיו, Seiko סייקו, Ciizen סיטיזן, Sector סקטור, Orient אוריינט, Fossil  פוסיל, Cat קאט, Danish Design דניש דיזיין ועוד.

סיסמתנו היא: מתקנים כל שעון !!! 

תיקון שעונים בחיפה

בין אם מדובר בהחלפת סוללה ובין אם נדרש תיקון מקיף ושחזור חלקי מנגנון של שעונים עתיקים, שעוני Vintage או אורלוגין. אנו נתקן הכול.


חשוב לדעת – שעונים רבים זקוקים לאטימה מקצועית בעת החלפת הסוללה או התיקון. אין צורך להיכנס לבריכה יום יום על מנת לסכן את השעון ברטיבות, מספיק לשהות זמן רב בסביבה לחה מאוד או בשטיפת ידיים. לכן יש לזכור להוריד את השעון ולהשאירו במקום יבש בזמן שטיפת הידיים או עבודה עם מים. 
תיקון כל סוגי השעונים

באורלוגין ELTIME מגוון עצום של רצועות מכל הסוגים ולכל השעונים! כמוכן, זכוכיות בכל המידות ולכל שעון, ואפשרות להזמין חלקים אלו ואחרים לכל שעון קיים. ניתן לתקן את תיבות העץ בשעוני אורלוגין, או את הזכוכית שלהם במקרה של שבר או סדק.  בנוסף, שירות ניקוי מנגנון/ רצועה/ תיבת השעון – מומלץ על מנת להאריך את חיי השעון. 


במעבדתנו תוכלו לתקן כל חלק מהשעון ו/ או מהמנגנון, או לחדשו. באורלוגין ELTIME עובדת עם השענים הטובים ביותר בארץ אשר למדו את המקצוע באירופה, ברמה הגבוהה ביותר והם בעלי ניסיון עשיר עם כל שעון שיש. 

  להזמנה ושירות
052-4425336

צור קשרהמותגים שלנו


טואול - בניית אתרים