להזמנות ושירות: 

052-4425336

כתובתנו:

הנביאים 18 חיפה

  1. ראשי
  2. תיקון שעונים

תיקון שעונים

שעונים הם יצירה עדינה יחסית, הנמצאת בשימוש פיזי על גוף האדם, חשופה לטלטלות ופגיעות. גם שעוני קיר או שולחן אינם מוגנים לחלוטין מפגיעה, קלקול או נזק. 

באורלוגין ELTIME תמצאו מעבדת שעונים ברמה מקצועית הגבוהה ביותר שקיימת. במעבדת השעונים של באורלוגין ELTIME קיים מלאי עצום ומקיף של מנגנונים וחלקי חילוף מקוריים למגוון שעונים: Tag Heuer טאג האוור, Longine לונג'ין, Omega אומגה, Tissot טיסו, Certina סרטינה, Rado ראדו, Casio קסיו, Seiko סייקו, Ciizen סיטיזן, Sector סקטור, Orient אוריינט, Fossil  פוסיל, Cat קאט, Danish Design דניש דיזיין ועוד.

סיסמתנו היא: מתקנים כל שעון !!! 

תיקון שעונים בחיפה

בין אם מדובר בהחלפת סוללה ובין אם נדרש תיקון שעונים מקיף ושחזור חלקי מנגנון של שעונים עתיקים, שעוני Vintage או אורלוגין. אנו נתקן הכול.


חשוב לדעת – שעונים רבים זקוקים לאטימה מקצועית בעת החלפת הסוללה או התיקון. אין צורך להיכנס לבריכה יום יום על מנת לסכן את השעון ברטיבות, מספיק לשהות זמן רב בסביבה לחה מאוד או בשטיפת ידיים. לכן יש לזכור להוריד את השעון ולהשאירו במקום יבש בזמן שטיפת הידיים או עבודה עם מים. 

תהליכי תיקון שעונים

באורלוגין ELTIME מגוון עצום של רצועות מכל הסוגים ולכל השעונים! כמוכן, זכוכיות בכל המידות ולכל שעון, ואפשרות להזמין חלקים אלו ואחרים לכל שעון קיים. ניתן לתקן את תיבות העץ בשעוני אורלוגין, או את הזכוכית שלהם במקרה של שבר או סדק.  בנוסף, שירות ניקוי מנגנון/ רצועה/ תיבת השעון – מומלץ על מנת להאריך את חיי השעון. 


במעבדתנו תוכלו למצוא תיקון שעונים ו/ או מנגנונים , או לחדשו. באורלוגין ELTIME עובדת עם השענים הטובים ביותר בארץ אשר למדו את המקצוע באירופה, ברמה הגבוהה ביותר והם בעלי ניסיון עשיר עם כל שעון שיש. 

אביזרים לתיקון שעונים
logo בניית אתרים