להזמנות ושירות: 

052-4425336

כתובתנו:

הנביאים 18 חיפה

 

אודות שעוני אומגה Omega

 

OMEGA שעוני אומגה

אומגה הינה חברת שעונים אשר הוקמה בשנת 1848 ע"י לואיס ברנט (בן 23 בלבד), מומחה לתיקון שעוני כיס שגר ב שוֹ דה-פוֹ, מערב שוויץ. השעונים שלו נמכרו מאיטליה עד סקנדינביה ואנגליה. בניו, לואי-פול וסזאר, ירשו את העסק והקימו מפעל בעיר בִּייל במטרה לשפר את דיוק השעונים שלהם. המותגים הראשוניים של המפעל נקראו "לברדור", "גורזלן", ו"אומגה" – על שמו קרוי המפעל כיום. עם מותו של המייסד ב1903, ייצר המפעל כ 240,000 שעונים בשנה אשר יוצרו ע"י 800 איש. לפני שנות העשרים של המאה הקודמת, התאחדו מפעלי אומגה וטיסו (Tissot) לכדי קבוצה אחת בשם SSIH ויחד שרדו תקופה כלכלית קשה ומלחמת עולם. קבוצת SSIH קנתה או יצרה כ50 קבוצות קטנות אחרות, ובשנות ה70 הפכה לחברת השעונים הגדולה ביותר בשוויץ והשלישית בגודלה בעולם. החל משנת 1998 אומגה נמצאת בבעלות סוואץ' SWATCH ונהנית ממעמד יוקרתי בעולם המותגים. רק באורלוגין ELTIME תזכו להצעות המחיר הטובות ביותר לשעוני אומגה OMEGA בארץ.

בשנת 1999 הציגה אומגה לעולם את המנגנון המתקדם ביותר בעולם, הווסת הצירי. שלא כמו קודמו, הווסת הצירי אינו תלוי בסיכוך על מנת שיפעל, ולכן אורך חייו ארוך בהרבה מהווסת המסורתי ודיוקו גבוהה במיוחד. מעבדת השעונים של אורלוגין ELTIME בחיפה (רח הנביאים 18, מגדל ארמון) מתמחית בתיקון וטיפול בשעוני אומגה מכל הסוגים.

אומגה בחקר החלל: מותג "אומגה ספידמאסטר פרופשיונל כרונוגרף" נבחר על ידי NASA לשמש כשעונם של האסטרונאוטים כבר בשנות ה60, כ9 שנים לפני ששעוני כרונוגרף אוטומטיים נמכרו לציבור הרחב. "אומגה ספידמאסטר פרופשיונל כרונוגרף" היה השעון הראשון על הירח, אותו ענד האסטרונאוט באז אלדרין, אך במהלך השנים השעון נעלם לאסטרונאוט המפורסם. הוא אינו בטוח אם השעון נגנב או פשוט אבד בזמן שזה תרם חפצים אישיים לאוניברסיטת סמיתסוניאן. כל דגם של שעוני אומגה OMEGA ניתן למצוא או להזמין באורלוגין ELRIME, באחריות כפולה: הן של היצרן והן של החנות!
בשנת 2007 חגגה אומגה יובל להמצאת הספידמאסטר ולרגל האירוע ייצרה מהדורה מוגבלת מאוד (5957 עותקים בלבד) של העתק מדויק של השעון אותו ענדו האסטרונאוטים על הירח, "מון-וואץ'" Moonwatch .

ג'יימס בונד ואומגה: שמו של שעון אומגה נקשר בסרטי ג'יימס בונד כבר בשנת 1995 כאשר היה בשימוש ע"י הבונד של אותה התקופה – הכוכב פירס ברוסנן.
היה זה דגם סימאסטר – שעון צלילה לעומקים גדולים, הכולל בתוכו שסתום לחץ הליום המאפשר להליום לצאת החוצה מהשעון בעומקים גדולים. בסרט השסתום הופך למכלול אביזרים חבויים בהם משתמש בונד. עד אז הופיע בסרט שעון רולקס סאבמרינר אך בשנות התשעים אומגה ירשה את המקום הזה בזכות הקידמה הטכנולוגית וההנדסית. עם חגיגות ה40 של סרטי ג'יימס בונד, הונפק אומגה סימאסטר הנושא את סמל 007 על גבי המחוג והרצועה.
בג'יימס בונד האחרון, קזינו רויאל, לובש דניאל קרייג (הוא 007 החדש) אומגה סימאסטר פלנט-אושן, הפעם מוזכר שמה של אומגה באחת הסצנות בסרט. באורלוגין ELTIME תוכלו למצוא מבחר מדגמי ג'יימס בונד של שעוני אומגה OMEGA.

ספורט: כבר ב1932 אומגה העניקה חסות לאולימפיאדת הקיץ של אותה שנה, וממשיכה מאז להעניק חסויות למשחקי חורף וקיץ כל שנה באירופה. השחיין המדליסט מייקל פלפס גם הוא שגריר של אומגה.

 
דגמים פופולריים:

CONSTELLATION אומגה קונסטליישן – "מערכת כוכבים" (מונח מעולם החלל והאסטרולוגיה) – זה מכבר מעל 50 שנה שאומגה קונסטליישן Omega Constellation שומע על עיצובו, ויחד עם זאת נחשב לאחד השעונים האופנתיים ביותר שקיימים. סמל מצפה הכוכבים המוטבע על גבי דגם נהדר זה מדגיש את מחוייבות אומגה Omega לראייה לטווח ארוך לעתיד, לשלמות ולדיוק הגבוה ביותר שאפשר.
סידרת אומגה קונסטליישן omega conatellation כוללת קשת רחבה של עיצובים וחומרים: פלדת אל חלד או זהב, עיצוב מעוגל או מרובע יותר, שעוני נשים וגברים במידות שונות, צבעים ועיצובים שונים של הספרות והמחוגים, ואף דגמים משובצי יהלומים לאוהבי היוקרה האמיתית.

SPEEDMASTER אומגה ספידמאסטר– השעון הראשון על הירח ושעונם של טייסי העולם בכלל. נאסא, סוכנות החלל האמריקאית, בחרה את שעון הכרונוגרף אומגה ספיד-מאסטר  Omega Speedmaster מתוך תריסר שעונים של יצרנים אחרים, לשמש אותה במסעותיה לחלל.
אומגה ספיד-מאסטר Omega Speedmaster עבר מבחנים כמו כל אסטרונאוט אמיתי – חשיפה לטמפרטורות קיצוניות, ואקום, לחות קיצונית, חלודה, חמצן בריכוז גבוה, האצה חזקה במיוחד, הלם, לחץ, רעש עז ורעד קשה.
הודות לאסטרונאוטים של נאסא אשר השתמשו באומגה ספיד-מאסטר Omega Speedmaster  זכה השעון הזה לכינוי החיבה "השעון של הירח". עד היום אומגה ספיד-מאסטר הינו השעון היחיד המאושר לשימוש על פני הירח ע"י נאסא, ומסעות חלל של סוכנות החלל הרוסית. שעון זה חביב במיוחד על אוהבי החלל וחקר השמיים.

SEAMASTER אומגה סימאסטר – שעון צלילה איכותי הידוע בעמידותו בעומק רב, ולמים בכלל בשימוש היום יומי. זהו האומגה הפופולרי ביותר בישראל, ואין פלא שכך הדבר. הרי אנו הישראלים חיים לאורך חוף ואוהבים את הים על פני המים ומתחתיו. זהו שעון צלילה מקצועי, יוקרתי ואיכותי, ומעל הכל שעון ספורטיבי מדהים.  

DeVille– אומגה דה-ויל – ליין שעונים בעלי עיצוב מסורתי אך אלגנטי ועדכני תמיד.  הקולקציה של אומגה דה-וויל  Omega DeVille הינה הרחבה מכל שעוני אומגה, עם עיצובים שונים ומיוחדים התואמים כל אירוע אפשרי. במקור, שעון זה עוצב ברוח ספורטיבית אך כיום נין למצוא אותו במנגנונים שונים וחומרים שונים.

הנכם מוזמנים להזמין כל דגם של שעוני אומגה OMEGA ולקבל שירות מעבדה מקצועי לכל עניין ובעייה, באורלוגין ELTIME.

טואול - בניית אתרים