להזמנות ושירות: 

052-4425336

כתובתנו:

הנביאים 18 חיפה

תיקון שעונים

ממש כפי שלא תמהרו לרכוש שעון יוקרה בכל מקום כך גם לא תמסרו אותו לתיקון מבלי לוודא תחילה שבחרתם במעבדת תיקונים מקצועית ואמינה.

מחיר של תיקון שעונים תלוי בכמה משתנים עם דגש על עלות חלקי החילוף. תיקון שעונים במסגרת האחריות נבצע במעבדה בהתאם לתנאים שקבע היצרן או המשווק.

תחזוקה נכונה של שעונים היא המפתח לשימוש ארוך טווח.

אם זה לא שבור לא מתקנים


שעונים עובדים במשך שנים רבות ללא כל צורך בתיקון או פעולות תחזוקה. אם השעון פועל בצורה תקינה אין סיבה לבצע תיקון שעונים כלשהו. ייתכן מצב בו שעון בן 100 שנים ממשיך לתקתק ללא סימנים של בלאי.

אם השקעתם בשעון יוקרתי שמתבסס על מנגנון איכותי סביר להניח שכל מה שתצטרכו לעשות זה להחליף סוללה או רצועה אחת למספר שנים. הבעיות מתחילות כאשר חלק כלשהו בשעון נשבר והמנגנון העדין ניזוק.


טיפולים תקופתיים לשעון


אל מול אלו שפונים אל מעבדות תיקון שעונים רק כאשר קיימת תקלה ודאית נמצא את אלו ששולחים את השעון שלהם למעבדה לטיפול תקופתי.

אחת ל-3 שנים השעון מפורק במעבדה לטובת ניקוי של המנגנון ושימון. הרעיון מאחורי הטיפול התקופתי הוא מניעת נזק שנגרם מבלאי תקופתי.

החיסרון היחיד של הגישה הזו הוא העלויות של הטיפולים. אם החלטתם לבצע בעבור השעון שלכם טיפולי תחזוקה תקופתיים הקפידו לבחור בשען מקצועי עם ניסיון ספציפי בטיפול בשעונים דומים.


איפה מתקנים שעונים?


תיקון שעונים מתבצע בצורה הטובה ביותר במעבדות שמוסמכות לכך ומצוידות בכל המכשור הדרוש. המנגנון של השעון כולל חלקים קטנים ועדינים שמחייבים עבודה עם כלים מתאימים. במהלך תקופת האחריות נטפל בשעון במעבדת היבואן. לרוב, במהלך תקופת האחריות לא יופיעו תקלות פרט לנזקים של שברים.

עשו לכם הרגל לתאם תיקון שעונים רק במעבדות בהן העבודה מתבצעת תוך שימוש בחלקי חילוף מקוריים.


איך נדע שמדובר במעבדת שעונים איכותית?


יצרני שעונים בעלי שם עולמי בוחרים בקפידה את המשווקים המורשים שלהם ואת מעבדות התיקונים המורשות.

היצרנים קובעים תנאים שמחייבים את שני הצדדים. המעבדה מחויבת לבצע טיפולי תחזוקה ותיקונים בהתאם לנהלים הקפדניים של היצרן.


 

טואול - בניית אתרים