להזמנות ושירות: 

052-4425336

כתובתנו:

הנביאים 18 חיפה

תיקון שעונים

ממש כפי שלא תמהרו לרכוש שעון יוקרה בכל מקום כך גם לא תמסרו אותו לתיקון מבלי לוודא תחילה שבחרתם במעבדת תיקונים מקצועית ואמינה.

מחיר של תיקון שעונים תלוי בכמה משתנים עם דגש על עלות חלקי החילוף. תיקון שעונים במסגרת האחריות נבצע במעבדה בהתאם לתנאים שקבע היצרן או המשווק.

תחזוקה נכונה של שעונים היא המפתח לשימוש ארוך טווח.

אם זה לא שבור לא מתקנים


שעונים עובדים במשך שנים רבות ללא כל צורך בתיקון או פעולות תחזוקה. אם השעון פועל בצורה תקינה אין סיבה לבצע תיקון שעונים כלשהו. ייתכן מצב בו שעון בן 100 שנים ממשיך לתקתק ללא סימנים של בלאי.

אם השקעתם בשעון יוקרתי שמתבסס על מנגנון איכותי סביר להניח שכל מה שתצטרכו לעשות זה להחליף סוללה או רצועה אחת למספר שנים. הבעיות מתחילות כאשר חלק כלשהו בשעון נשבר והמנגנון העדין ניזוק.


טיפולים תקופתיים לשעון


אל מול אלו שפונים אל מעבדות תיקון שעונים רק כאשר קיימת תקלה ודאית נמצא את אלו ששולחים את השעון שלהם למעבדה לטיפול תקופתי.

אחת ל-3 שנים השעון מפורק במעבדה לטובת ניקוי של המנגנון ושימון. הרעיון מאחורי הטיפול התקופתי הוא מניעת נזק שנגרם מבלאי תקופתי.

החיסרון היחיד של הגישה הזו הוא העלויות של הטיפולים. אם החלטתם לבצע בעבור השעון שלכם טיפולי תחזוקה תקופתיים הקפידו לבחור בשען מקצועי עם ניסיון ספציפי בטיפול בשעונים דומים.


איפה מתקנים שעונים?


תיקון שעונים מתבצע בצורה הטובה ביותר במעבדות שמוסמכות לכך ומצוידות בכל המכשור הדרוש. המנגנון של השעון כולל חלקים קטנים ועדינים שמחייבים עבודה עם כלים מתאימים. במהלך תקופת האחריות נטפל בשעון במעבדת היבואן. לרוב, במהלך תקופת האחריות לא יופיעו תקלות פרט לנזקים של שברים.

עשו לכם הרגל לתאם תיקון שעונים רק במעבדות בהן העבודה מתבצעת תוך שימוש בחלקי חילוף מקוריים.


איך נדע שמדובר במעבדת שעונים איכותית?


יצרני שעונים בעלי שם עולמי בוחרים בקפידה את המשווקים המורשים שלהם ואת מעבדות התיקונים המורשות.

היצרנים קובעים תנאים שמחייבים את שני הצדדים. המעבדה מחויבת לבצע טיפולי תחזוקה ותיקונים בהתאם לנהלים הקפדניים של היצרן.


שעון לא מדויק? למה תיקון שעון הוא הפתרון הנכון


מיותר לציין כי העיסוק שלנו בשעה הוא תמידי, במיוחד לאור העובדה כי אנו צריכים להישאר מעודכנים בכל הנוגע ללוח הזמנים שלנו. זאת בעוד כי כל אדם בודק מה השעה מספר רב של פעמים במהלך היום ונוטה לשאול את עצמו באיזה שעה הוא קם, מתי הגיע למשרד, מתי מתחילה הפסקת הצהריים ומתי הולכים לישון. בזמן ששאלת ה"מתי" חוזרת על עצמה שוב ושוב במהלך היום וישנה חשיבות מירבית לכל שנייה שעוברים ולכן, העיסוק שלנו בשעון או בטלפון הסלולרי לצורך בדיקת השעה היא פעולה המתרחשת על בסיס קבוע. על כן, חשוב לציין כי בעידן המודרני של היום, הבדיקה תתבצע במרבית המקרים על ידי טלפונים סלולריים, אך באותה הנשימה, מיותר לציין כי רבים הם האנשים שנוטים שעוני יד. על כן, הבעיה המרכזית עולה כאשר עולה הצורך בביצוע תיקון שעון ולכן, במטרה לוודא כי אתם מגיעים מוכנים, ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על תיקון שעונים. 


אמנות התיקון


שעונים, בדומה להרבה פריטים אחרים בחיים שלנו, נוטים לצבור בלאי ולהתקלקל משורה רחבה של סיבות, בין אם מדובר על חוסר שימוש, שימוש ישר, מכה פיזית וכן הלאה. כאשר הדבר קורה, עליכם לדעת לאיזה מעבדה לתיקון שעונים עליכם לפנות על מנת לקבל תיקון שעון מקצועי ומדויק. תיקון שעון יכול להתמקד באלמנט הפיזי שבא לידי ביטוי במספרים, המסגרת והמחוגים, או לחילופין באלמנט של המנגנון. זאת בעוד כי העבודה היא שונה במיוחד ולכן, עולה הצורך בארגז כלים לצד ידע ספציפי במיוחד, כך שעליכם לוודא כי אתם לא מתפשרים על מעבדת תיקון שעונים שהיא פחות ממצויינת. 

תיקון שעון
logo בניית אתרים