להזמנות ושירות: 

052-4425336

כתובתנו:

הנביאים 18 חיפה

 1. ראשי
 2. מידע נוסף
 3. שעון לאישה
 4. שעוני מייקל קורס לנשים

שעוני מייקל קורס לנשים

מבקשת לקנות שעון מייקל קורס לנשים? בחנות ובאתר המוביל של אורלוגין ELTIME תיהני ממבחר אופנתי של שעוני מייקל קורס לאישה, בשלל עיצובים ודגמים אופנתיים. יתרה מכך, באורלוגין מציעים עבור שעון מייקל קורס לאישה מחיר משתלם ביותר לצד אחריות מקיפה של המותג ושל החברה.

 

דוגמאות מובחרות של שעונים

 

בחנות ובאתר של חברתנו מוצע מבחר עשיר ומגוון של שעוני מייקל קורס לנשים. ממבחר זה כל אחת יכולה לאתר שעון מושלם לצרכיה וטעמה. לפנייך מספר דוגמאות מובחרות של דגמי שעון מייקל קורס לאישה שאנו מציעים למכירה בחנות ובאתר שלנו:

 

 • MK5976- שעון של מייקל קורס לנשים בדגם אנלוגי, בקוטר של שלושים ושמונה מ"מ, עם רקע תכול בעיצוב ייחודי וספרות רומיות מוזהבות. לשעון מנגנון קוורץ, זכוכית קריסטל עמידה, ורצועת מתכת אל חלד מוזהבת ונוחה.
 • MK3727- שעון אנלוגי לנשים בקוטר של שלושים ותשעה מ"מ, עם לוח מוזהב משולב בכוכבים ואבנים. לשעון מנגנון קוורץ ורצועת אל חלד בגוון זהוב.
 • MK6365- שעון יד לנשים בקו אלגנטי ונקי, בקוטר של שלושים ותשעה מ"מ ועובי של שניים עשר מ"מ, עם לוח כסוף מעוצב עליו מוצג לוגו מוזהב של המותג. לשעון חוגות מוזהבות בשיבוץ אבנים, רצועת אל חלד בגוון זהב אדום ועם פס לבן, וזכוכית קריסטל.  
 • MK3282- שעון נשים מרשים, בעיצוב נקי וחלק, בקוטר של ארבעים ושניים מ"מ ועובי של שניים עשר מ"מ. לשעון רצועת אל חלד בגוון אפור, וזכוכית קריסטל.
 • MK3323- שעון יד אנלוגי לנשים בקורט של עשרים ושישה מ"מ, עם מנגנון קוורץ, לוח לבן מעוטר במסגרת של אבנים, ורצועת אל חלד כסופה עם פסי זהב.
 • MK5868- שעון של מייקל קורס בקוטר ארבעים ושניים מ"מ ועובי של שניים עשר מ"מ, עם גוף מפלדת אל חלד בגווני זהב אדום ובשילוב של אבני זירקון, וכן עם רצועת אל חלד בגוון זהה לגוף השעון ומנגנון קוורץ זכוכית קריסטל מינראלית.
 • MK6267- שעון נשים אנלוגי ויוקרתי בקוטר של שלושים ושישה מ"מ ועובי של עשרה מ"מ, עם ספרות רומיות מעוצבות, רצועת אל חלד מוזהבת, סטופר ותאריכון, וזכוכית קריסטל.

 

הזמנת שעון מייקל קורס לאישה

 

הזמנת שעון לאישה מייקל קורס מוצעת ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. כמו כן לביצוע הזמנות קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות שלנו שבחיפה או צרו קשר עם אורלוגין שעונים בטלפונים 052-4425336 ו- 04-8675169 או במייל eltime1@gmail.com.

logo בניית אתרים