להזמנות ושירות: 

052-4425336

כתובתנו:

הנביאים 18 חיפה

  1. ראשי
  2. מידע נוסף
  3. שעון לגבר
  4. שעונים קלאסיים לגבר

שעונים קלאסיים לגבר


שעונים קלאסיים מתאימים פעמים רבות לגברים בוגרים יותר מבחינת גיל, אבל בהחלט לא רק. שעון קלאסי הוא בראש ובראשונה עניין של אישיות. אחרי זה, מדובר בעניין של מטרה. הכוונה היא שיש גברים שבאישיות שלהם הם נחשבים ליותר "קלאסיים", ומדובר בסט של תכונות רלוונטיות. יש גם גברים שיש להם מטרה להראות ולהיתפס כקלאסיים מסיבה זו אחרת, כמו בין היתר סיבה עסקית. בכל אופן, יש לנו מגוון של שעונים קלאסיים לגבר של מותגים שונים ומובחרים. 


ליצירת קשר לחצו כאן 052-4425336


מותגים קלאסיים 

הרבה מותגים קלאסיים ויוקרתיים נמצאים בקטלוג השעונים שלנו באתר ובחנות – שעוני פרדריק קונסטנט, שעוני טיסו, שעוני ארמני, שעוני סרטינה, שעוני ברייטלינג – ועוד. לא קשה לזהות שעון קלאסי. המראה שלו יראה מסורתי יותר ופחות מודרני. נהוג לעשות שימוש בצבעים כדוגמת חום וזהב, המראה של השעונים מהודר ומושקע עד לפרט הקטן ביותר ולרוב הרצועה שלהם תהיה רצועת עור או רצועת מתכת. אלו שעונים מדויקים לאנשים מדויקים ושעונים קלאסיים לאנשים קלאסיים. 

מתנה לגבר קלאסי

כשרוצים לרכוש מתנה לגבר, שעון יד קלאסי בהחלט מתאים. כשרוצים לרכוש מתנה לגבר קלאסי, שעון יד קלאסי יתאים עוד יותר. גברים קלאסיים יעדיפו פעמים רבות לענוד שעון ולא להתבסס רק על השעה בטלפון הנייד. זה גם מעבר לבירור השעה. שעון מסמל משהו של פעם, משהו מסורתי, משהו עם אישיות, משהו אלגנטי ואף הכרחי. שעונים קלאסיים אכן יכולים להינתן במתנה לגברים מבוגרים יותר, כמו מתנה לאבא, אבל מדובר פעמים רבות יותר בעניין של אישיות מאשר של גיל. 

שעוני יד שנייה

בקטגוריית הזאת תוכלו למצוא לא מעט שעונים קלאסיים שעברו תחזוקה מצידנו והם באים במצב מעולה, לרבות אחריות. זאת אפשרות לרכוש שעון איכותי ואלגנטי במחיר מצוין. בקרו בקטגוריית שעוני היד שנייה שלנו באתר בלחיצה בכפתור.

לצפייה במוצרים לחצו כאן
אורלוגין ELTIME עומדים לרשותכם בטלפונים מספר 052-4425336 ו-04-8675169. אל תהססו ליצור קשר בכל שאלה. מעבר לכך, החנות שלנו בנביאים 18, חיפה גם פתוחה בפניכם ונשמח לייעץ לכם איזה שעון לרכוש. כמובן שכדאי לעיין באתר, להתרשם משלל האפשרויות ולבצע רכישה. 

logo בניית אתרים