להזמנות ושירות: 

052-4425336

כתובתנו:

הנביאים 18 חיפה

  1. ראשי
  2. מידע נוסף
  3. שעון לגבר
  4. שעוני יד לגבר בזול

שעוני יוקרה לגבר

עשרות מותגים מעטרים את האתר שלנו. לשמחתכם הרבה, מי שרוכש דרך האתר מקבל מחיר מיוחד. אם אתם רוצים לרכוש שעונים לגבר בזול, ולא משנה באיזה סוג שעון מדובר, אצלנו יש מחירים טובים כל השנה. יש לנו את האפשרות להציע מחירים טובים מאוד, וזה מה שאנחנו עושים. הלקוחות שלנו יודעים שאצלנו יוכלו למצוא שעונים במחירים אטרקטיביים שבמבחן של עלות מול תועלת הם משתלמים מאוד – ומצטיינים גם בכל מבחן אחר. 

מחיר זה עניין יחסי

עצם המספר שמייצג את המחיר של המוצר לא מספר את כל הסיפור. לא פחות חשוב לדעת למשל מה האיכות שלו, מה האחריות שמקבלים, למי ניתן לגשת במידה ויש לתקן, מה המחירים המקבילים בשוק ומה היחס בין העלות לתועלת. בשורה התחתונה – חשוב לדעת מה יוצא לכם מהרכישה. אם תקנו שעון באורלוגין ELTIME, העלות של השעון שתבחרו תהיה משתלמת מאוד גם באופן כללי וגם ביחס לחנויות אחרות, תקבלו אחריות מעולה גם במעבדה של החנות עצמה והיחס בין איכות המוצר למחיר שלו יהיה מעולה. אצלנו אין חיקויים, אין זיופים – רק מוצרים מקוריים, מובחרים ותוצרת המותג עצמו. 

אביזרים לשעונים

לא רק שעונים ותכשיטים תמצאו באורלוגין ELTIME, אלא גם אביזרים כמו רצועות וצמידים מקוריים. אם צריך להחליף, לתקן או לרכוש חדש – פנו אלינו ותוכלו גם במקרה הזה לרכוש מוצר איכותי במחיר תחרותי. 

מתנה לגבר

אם אתם מחפשים מתנה לגבר ובדיוק מתלבטים מה לקנות בזמן שאתם קוראים את מילים אלו ממש, כנראה שאתם שוקלים לרכוש שעון. באופן כללי, שעון הוא מתנה מצוינת שגברים שמחים לקבל. גברים רבים מבינים שהשעון מוסיף להם משהו ומשדרג את המראה שלהם באופן כזה ששום פריט אחר אינו יכול לשדרג. כשמגיעים לפגישה עסקית או אישית עם שעון יד יוקרתי – נראים אחרת, מרגישים אחרת ומשדרים משהו שקשה להסביר. השעון נותן לגבר מראה רציני ומחושב יותר, ופעמים רבות עובדה זאת יכולה לבוא לקראתו ולעזור לו לעשות רושם טוב. 
 

שעונים מיוחדים 

כשמחפשים לרכוש שעוני יד לגבר בזול, כדאי לשקול רכישה של שעון יוצא דופן. לנו באתר ובחנות יש שעונים שקשה למצוא במקומות אחרים. כל שעון נבדל בצורה אחרת, ובדרך כלל המראה שלהם בהחלט נדיר ומיוחד.  

שעונים יד שנייה

יש לנו הרבה שעונים במצב מצוין שתוכלו לרכוש בקטגוריית יד שנייה, וודאי שמחירם יהיה זול יותר מאשר שעונים חדשים. תקבלו עליהם אחריות מצידנו והם כולם נבדקו באופן קפדני מאוד על ידי השענים המנוסים במעבדה שלנו. 
אם אתם מחפשים שעונים לגבר זולים אך מעולים, כנסו להתרשם מההיצע שלנו בקישור הבא. אם אינכם בטוחים מה לרכוש וזקוקים לייעוץ נוסף, בואו לבקר אותנו ברחוב הנביאים 18 בחיפה או צרו קשר במספרים 052-4425336 או 04-8675169

logo בניית אתרים