להזמנות ושירות: 

052-4425336

כתובתנו:

הנביאים 18 חיפה

  1. ראשי
  2. מידע נוסף
  3. שעון לאישה
  4. שעון טיסו לנשים

שעון טיסו לנשים

אם ניצור כרגע הקבלה לעולמות מוצר אחרים, אז נאמר שבכל הקשור לשעוני יד ולייצור שעונים, חברת Tissot היא חברה לייצור שעוני גורמה. אורלוגין ELTIME היא משווקת מורשה של החברה השוויצרית בישראל. חשוב לרכוש שעוני טיסו של משווק מורשה של החברה, אחרת האחריות שתקבלו לא תהיה שוות ערך לזאת שתקבלו מרכישה ממשווק מורשה. יש לוודא שמקבלים תעודת אחריות חתומה על ידי היבואן הרשמי של טיסו. רכישה דרכנו תעניק לכם אחריות כפולה – הן של המעבדות של חברת טיסו והן של המעבדה המצוינת שלנו בחנות בחיפה. 

מבחר שעונים עצום ומגוון

אם אתם מעוניינים לרכוש שעון יוקרתי או שעון טיסו באופן ספציפי, אצלנו באתר תמצאו מבחר אדיר ורחב מאוד של שעונים של החברה. קיימים הרבה דגמים, סדרות, צבעים וכמו כן גם טווח מחירים גדול שיאפשר לכל אחד לבצע רכישה של שעון יוקרתי. המחירים שלנו אטרקטיביים מאוד והטובים בארץ. יש לנו שעון tissot נשים ושעוני tissot לגברים. 

שעוני טיסו יד שנייה

במידה וקיימת מגבלת תקציב, תמיד כדאי לבדוק מה אנחנו מציעים באותה עת בקטגוריה של שעונים יד שנייה. גם שם תוכלו למצוא מספר גדול של מותגים, לרבות שעוני טיסו, והמחירים מעולים. כל שעון יד שנייה שאנחנו מוכרים עובר בדיקות דקדקניות על ידי השענים המנוסים שלנו, ואנחנו מוודאים שהוא במצב מעולה ושמיש לחלוטין מכל בחינה. 

אחריות כפולה

אחד מהנקודות שמייחדות את אורלוגין ELTIME היא העובדה שמקבלים אחריות כפולה – גם של מעבדות החברה הרשמיות וגם אחריות מעולה של החנות עצמה. כך תמיד יהיה לכם למי לפנות במידת הצורך. אנחנו דואגים לעמוד בצורה מוחלטת מאחורי כל המוצרים שאנחנו מוכרים, כי כך צריך להיות, כי אנחנו מכבדים את קהל הלקוחות שלנו וכי אנחנו יודעים כמה המוצרים שלנו איכותיים. 
אם אתם מעוניינים בשעון טיסו נשים או שעון טיסו גברים, בקרו בקישור הבא על מנת להתרשם יותר משעוני הטיסו שאנו מציעים. אתם מוזמנים להגיע לחנות שלנו ברחוב הנביאים 18 בחיפה או להתקשר אלינו למספרים 052-4425336 או 04-8675169
logo בניית אתרים