להזמנות ושירות: 

052-4425336

כתובתנו:

הנביאים 18 חיפה

  1. ראשי
  2. מידע נוסף
  3. שעון לגבר
  4. כיצד לבחור שעון לגבר ?

כיצד לבחור שעון לגבר?


כשבאים לבחור שעון לגבר מומלץ להתחשב בכמה גורמים. בראש ובראשונה, יש לחשוב על איזה סוג של גבר הוא. יש שעון יד קלאסי , שעון יד ספורטיבי , שעון יד יוקרתי , שעון יד אלגנטי – ועוד. בין אם אתם בוחרים עבור עצמכם ובין אם אתם בוחרים עבור גבר אחר, יש לחשוב על האישיות והאופי של הגבר ועל המצבים והמקומות שבהם הוא ישתמש בשעון. בנוסף, תמיד קיימת סוגיה של מחיר ומגבלת תקציב. שעוני יוקרה יהיה קשה יותר להכניס בתקציבים נמוכים, למרות שאצלנו תמיד אפשר למצוא שעוני יוקרה במחיר אטרקטיבי. 

איש העסקים

כשמדובר באנשי עסקים, אנשי מכירות, מנהלים למיניהם וגברים שאוהבים באופן כללי להתלבש בצורה אלגנטית, להשקיע בלבוש שלהם ולהראות תמיד במיטבם, מומלץ לרכוש שעוני יוקרה ובעל סגנון קלאסי. את השעון הוא יוכל לענוד בכל שלבי היום, אבל בפרט בפגישות עסקיות ואחרות, וגם סתם ברחוב – יש אנשים שפשוט אוהבים להראות טוב כל הזמן. 

גבר שאוהב להתלבש באופן ספורטיבי יחסית, ואינו אוהב ללבוש לבוש מחויט מדי, יעדיף לרוב שעון יד פחות מחייב ופחות קלאסי. אין זה אומר שהשעון לא יהיה איכותי, אבל כנראה שלא יהיה מדובר בשעוני יוקרה. גם בגזרה הזאת ניתן למצוא אצלנו באורלוגין ELTIME אפשרויות רבות. 

עניין של עלות 

איך שלא נסתכל על זה, עלות היא ברת משמעות. לפחות עבור רוב האנשים. שעון הוא מוצר שמחזיק זמן רב בשימוש, וכשרוכשים שעון יד איכותי, כנראה שהוא יחזיק עוד יותר. גבר שחשובה לו הדרך שבה הוא נראה מבחינה פיזית ונתפס מבחינה מנטאלית, בהחלט כדאי שישקיע גם ברכישת שעון יד לגבר. מדובר כמובן בעניין אישי, וכל אחד עושה את השיקולים הכלכליים שלו. אורלוגין ELTIME שואפת לתת את המחירים הטובים ביותר וניתן למצוא אצלנו מבצעים כל הזמן. 

מי שמעוניינים בשעון לגבר יוכל למצוא את הקטגוריה הזאת על ידי לחיצה בכפתור. דברו איתנו במספרים 04-8675169 או 052-4425336 ונשמח לעזור בכל סוגיה שהיא. בידינו מבחר עצום של שעונים מכל הסוגים והמותגים וישתלם לכם מאוד לבדוק את הקטלוג ולרכוש שעון יד נפלא במחיר מעולה. 
שעון לגבר אומגה לוח כחול
logo בניית אתרים