להזמנות ושירות: 

052-4425336

כתובתנו:

הנביאים 18 חיפה

  1. ראשי
  2. מידע נוסף
  3. אחר
  4. רצועה לשעון ומגוון אביזרים

רצועה לשעון ומגוון אביזרים


לאורלוגין ELTIME יש כל מה שחובב שעונים או כל אדם שמחזיק בשעון כזה או אחר צריך בשביל השעון שלו. תוכלו לרכוש אצלנו שעונים לגבר, שעונים לאישה, שעונים יוקרתיים, שעוני יד שנייה ובנוסף גם אביזרים מקוריים לשעונים שלכם, כמו רצועות וצמידים. אם אתם מחפשים רצועת שעון טיסו או רצועה לשעון אחר שבבעלותכם – אנחנו הכתובת. אנחנו ממוקמים ברחוב הנביאים 18 בחיפה, ומומלץ ליצור איתנו קשר בכל צורך שמתעורר. 

אביזרים מקוריים 

כאשר רוכשים אביזר לשעון יד האיכותי והיוקרתי שלכם, לא כדאי להתפשר על אופציה שאיננה הרצועה או הצמיד המקורי שלו. אביזר לא איכותי מוריד מהמראה ומהשלמות של השעון. זה כמו לנסוע ברכב שהשקעתם בו ממון רב או שיש לו ערך רגשי עבורכם, ולהרכיב בתוכו חלק אלטרנטיבי ולא מקורי. אם יש לכם שעון אומגה, שעון סקטור, שעון ראדו, שעון קסיו, טאג האוור או כל שעון של מותג אחר – אל תרכשו אביזר לא מקורי. 

מגוון של אביזרים 

לאורלוגין ELTIME יש מגוון רחב מאוד של רצועות וצמידים, לרבות סוגים שונים ומידות שונות. אם אתם צריכים חלק מסוים לשעון שלכם, מכיוון שהוא אבד או נוצר בלאי או שבר, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנחנו מעניקים בנוסף שירותי ניקוי לאביזרים ולחלקים שונים של השעון, כמו מנגנון, רצועה ותיבת שעון. בהחלט כדאי לבצע את הניקויים הללו מעת לעת, על מנת להאריך את תכולת החיים שלו. 

תיקון מנגנוני וחלקי השעון

במעבדה שלנו עובדים שענים מקצועיים ומנוסים במיוחד, שלמדו את רזי המקצוע ביבשת אירופה. הם יוכלו לתקן כל חלק בשעון, לרבות המנגנון, לנקות אותו ולחדש אותו. השעון שלכם יופקד בידי איש מקצוע מהמעלה הראשונה. בפרט כאשר מדובר בשעוני יוקרה או שעון יד בעל ערך מיוחד, חשוב לבחור בשענים הטובים ביותר שבנמצא. 

אם אתם מחפשים רצועה לשעון או כל אביזר לכל שעון יד, אם אתם זקוקים לשען שיתקן, יחדש, יחליף או ינקה חלק בשעון שלכם, צרו קשר עם אורלוגין ELTIME ב
052-4425336 או 04-8675169 או דרך לחיצה בכפתור, ונשמח לעזור לכם בכל מה שתצטרכו. 

logo בניית אתרים