להזמנות ושירות:
052-4425336Certina - עמידות, עיצוב, אלגנטיות ואיכות
 

אודות שעוני סרטינה CERTINA

 

סרטינה CERTINA הינו אחד מהמותגים האהובים ביותר על הישראלים. אוהב השעונים הישראלי בדרך כלל יחפש שעון פרקטי, עמיד ואיכותי, ויימנע משעון מצועצע וטרנדי יתר-על-המידה, על מנת לשמור על איכות גבוהה.

סרטינה CERTINA מייצרים שעונים איכותיים במיוחד, ואינם מתיימרים להוות תחליף לרולקס או קרטייה. שעוני סרטינה CERTINA מתאימים לכל כיס, ועל אחת כמה וכמה באתר אורלוגין ELTIME בו תמצאו את שעון הסרטינה CERTINA אותו אתם רוצים – במחיר הטוב ביותר בישראל !   

החל משנת 1888, השנה בה ייסד אלפרד קרט את מפעל סרטינה CERTINA בעיר גרנשן בשוויץ אך תחת השם Grana (על בסיס שמה הלטיני של העיר גרנשן), ייצרה החברה מנגנונים וכלי עבודה לתעשיית השעונים. בראשית דרכה ייצרה סרטינה CERTINA  בעיקר שעוני נשים, מפני שבתחילת המאה ה20 שעוני יד לגברים לא היו נפוצים ולא היה מקובל שגבר יענוד תכשיט יד מלבד טבעת נישואין או טבעת עם סמל שושלת משפחתו לשם הבלטת הייחוס.

השעונים המוקדמים של סרטינה CERTINA זכו בפרסים יוקרתיים כבר בשנת 1909, בתחום שעוני הנשים. רוח החדשנות והעיצוב המתקדם – אך אלגנטי באותה המידה – הבליטו את שעוני סרטינה CERTINA צעד אחד מלפני שעונים אחרים כבר באותה התקופה.

יובל שנים לאחר הקמת המפעל, בשנת 1933, שונה שמה של החברה ל"סרטינה" CERTINA  על בסיס המילה "סרטוס" שמשמעותה "בטוח/ שריר". לאחר מלחמת העולם השניה, התחרב קו הייצור של שעוני סרטינה CERTINA אל מחוץ לשוויץ, אל גרמניה.
עיצוב מפתיע בשעון סרטינה משנות ה30
גדולתה העיקרית של סרטינה CERTINA נובעת מפטנט אותו המציאו מהנדסי השעונים של החברה: ה-DS CONCEPT: Double Security. מנגנון שעוני סרטינה CERTINA,נמצא בהגנה כפולה בתוך תיבת השעון (גוף השעון). בשנת 1959, היה זה חידוש בולט ופרקטי מאוד בתעשיית השעונים, שנים לפני שהיצרנים היפניים התחילו לייצר שעונים בתפיסה כזו של הגנה על המנגנון. עד שנות ה60, שעונים מכאניים אוטומטיים יכלו לספוג זעזוע מגובה של עד2.2 מטרים, מה שאומר שחייהם של רוב השעונים היו קצרים יחסית.
סקיצה נדירה של מנגנון הדי. אס.

שעוני סרטינה CERTINA הרימו את רמת ההגנה בשעונים המתקדמים האלו, לביטחון מנפילה של עד 6 מטרים, ובנוסף אטימות של עד 200 מטרים תחת פני הים. מדובר בלא פחות ממהפכה באותם הזמנים.

השעון שהגיע לפסגת העולם

בשנת 1960, משלחת מטפסים להימלאיה העפילה אל פסגת הר דאולגירי (רכס האוורסט), 8222 מטרים מעל פני הים, כשהם מצויידים בשעוני סרטינה CERTINA. השעונים לא נפגעו כלל משינויי הלחץ האטמוספרי הקיצוני במהלך הטיפוס, ונשארו שלמים ותקינים לאורך כל המסע.

החל משנות ה70 המוקדמות, מזוהה חברת סרטינה CERTINA עם ענף מרוצי האופנועים בעקבות ייצוגה על ידי אלוף העולם הבלגי רוג'ר דה קוסטר, אשר זכה בשלוש אליפויות עולם. גם אלוף העולם משנת 1999, אלכס קריבילה, בחר בשעון DS  של סרטינה CERTINA למדוד את זמני ההקפה שלו, ובעקבותיו האלופים סת גיברנאו ותומס לוטי הצטרפו למועדון סרטינה CERTINA היוקרתי. אלופי הפורמולה – 1 רוברט קוביקה וטימו גלוק מייצגים את סרטינה CERTINA בגאווה בשנים האחרונות.

Certina DS Action השעון המוביל בעולם הספורט המוטורי


אושיה חשובה מעולם הספורט אשר גם היא האמינה בשעוני סרטינה CERTINA, מוחמד עלי – המתאגרף הגדול ביותר בכל הזמנים. חברים רבים ממעגל הלקוחות של אורלוגין ELTIME הינם רוכבי אופנועים מכל הסוגים, חובבי ספורט אקסטרים וצוללנים מקצועיים. אנו באורלוגין ELTIME מבינים את צרכיהם של אנשי השטח החיים חיים מהירים ומחוספסים וזקוקים לשעונים אמידים ואמינים.
שעוני סרטינה CERTINA מאפשרים את כל אלו, בעיצוב אלגנטי ובמחירים הוגנים במיוחד לכולם

שעוני סרטינה
CERTINA בולטים לאורך השנים בחדשנות פרקטית מתקדמת, עיצבו אלגנטי-ספורטיבי, עמידות בתנאים קיצוניים של שינויי לחץ אטמוספרי מעל ומתחת לפני הים, חוזק גבוה מאוד והגנה מקסימלית על המנגנון היוקרתי.

  להזמנה ושירות
052-4425336

צור קשרהמותגים שלנו


טואול - בניית אתרים