להזמנות ושירות:
052-4425336אודות שעוני לונג'ין  Longines 

שעוני לונג'ין      Longines

החברה השוויצרית הוותיקה שהוקמה בסן – אימייה בשנת 1832, הציגה לעולם את הסמל המסחרי הראשון אי פעם אשר מוגן לפי חוק.
לונג'ין
Longines  פיתחה את תחום הדיוק בסביבה של תעופה, כאשר בעצם עיצבה את השעון אותו ענד הטייס צ'רלס לינדברג, אשר היה הראשון שחצה את האוקיינוס בטיסת סולו רצופה. 

לונג'ין מחויבת עמוקות למסורת, אלגנטיות ולעולם הספורט.  כבר ב1912 לונג'ין Longines  הציגה סטופר (שעון עצר) המופעל על כבלים ומרחוק, ואותו המכשיר, ב1952 שולב עם מצלמה על מנת להנציח את הרגע המתאים בסוף התחרות. עד מהרה רוב תחרויות הספורט בעולם קיבלו את חסותה של חברת לונג'ין Longines , ואת שעוני הסטופר (שעון עצר) שלה, בין היצר מרוצי פורמולה 1 וחברת פרארי.

כיום לונג'ין Longines  מעורה בענפי ספורט שונים כגון מרוצי סוסים, סקי, קשתות, טניס ועוד. ענפי ספורט אלו מדגישים את מחויבות לונג'ין Longines לתזמון חד ומדויק, ולאלגנטיות אמיתית. אורלוגין ELTIME מביאה ללקוחות בישראל את השעונים האיכותיים הללו במחירים הטובים ביותר ובאחריות כפולה: הן אחריות היצרן והן אחריות החנות.

לונג'ין Longines עומדת כיום בחזית החידוש והעיצוב העולמי, שעון של קלאסיקה מודרנית לכל אוהבי השעונים.

קולקציות פופולריות:

Longines Conquest לונג'ין קונקווסט זוהי קולקציה ספורטיבית המציעה עיצוב אלגנטי, מתוחכם ועם קריצה לעולם הספורט.  עיצוב תיבת השעון (בתוכה ממוקם המנגנון עצמו), מפרקי הרצועה הקרמיים (חסינים בפני שריטות), והכתר המלוטש, כולם מוסיפים לייחודו של השעון. המנגנונים בקולקציה זו מגיעים עם מנגנון מכאני – אוטומטי, או אוטומטי – כרונוגרף. שעון ברמה כזו מתאים הן ללבוש ערב והן ליום יום. רבים מלקוחות אורלוגין ELTIME נהנים משעוני האיכות של סדרה זו, והן מהמחיר הטוב ביותר בישראל.

Longines DolceVita לונג'ין דולצ'ה וויטה קולקציה אלגנטית, מעוצבת ברוח העיצוב האיטלקי.

Longines La Grande Classiques de Longines לה גראנדה קלאסיק – סידרה זו הינה קלאסית ואלגנטית. שעוני לונג'ין לה גראנדה קלאסיק שומרים על מסורת העיצוב המוקדם של שעוני לונג'ין, המעוצבים בסטייל עדין. השעון הדק הזה מגיע עם מנגנון קוורץ או מנגנון אוטומטי למהדרין שביננו, שעוני הנשים בסדרה זו מגיעים בעיצוב עגול או סגלגל, אם אפשרות ליהלומים. באורלוגין ELTIME  ניתן למצוא את כל השעונים מקולקציה זו.

Longines HydroConquest לונג'ין הידרו-קונקווסט – קולקציה זו פונה אל צוללנים ואנשי ים, או באופן כללי כל מי שעובד או מבלה בסביבה רטובה. עמידות בעומק של 300 מטר, כתב מתברג, אטימות גבוהה של התיבה, בהירות גבוהה של הזרחנים אשר על גבי המחוגים, ועוד מאפייני צלילה איכותיים רבים. צוללנים, יורדי ים ואפילו שרברבים, כולם נהנים משעוני הצלילה של לונג'ין longines אשר ניתן למצוא במחיר הטוב ביותר בארץ באורלוגין ELTIME.
קולקציית ההידרו קונקווסט של לונג'ין מציעה שעוני צלילה מושלמים בכל קנה מידה.

Longines Evidenza לונג'ין אווידנזה – שעונים אלגנטיים בעיצוב סגלגל הממשיכים את רוח העיצוב משנת 1911. בקולקציה זו ניתן למצוא שעונים המתאימים הן ליום יום והן לאירועים רשמיים.

בנוסף, קולקציה זו כוללת כל סוג של רצועה, גימור ומגנון, ומאפשרת לכל אדם לבחור את מה שהוא אוהב.

Longines Master לונג'ין מסטר – הקולקציה הזו נחנכה בשנת 2005 והביאה לעולם תחכום ושימוש בחומרים איכותיים כגון פלדת אל-חלד, וכן בשני סוגי זהב (זהב 18 קראט, זהב אדום 18 קראט).

Longines Admiral לונג'ין אדמירל – קולקציה אלגנטית וספורטיבית המציעה עיצוב מחוגים ייחודי, עם מחוג אדום המשולב בכרונוגרף, או בשעון GMT. בנוסף לעיצוב הייחודי, שעונים אלו עמידים עד עומק של 100 מטרים ועונים על התשוקה של כל חובב שעונים מושבע. רק באורלוגין ELTIME תזכו למחיר הטוב ביותר של שעונים מסדרה מהממת זו.
 

  להזמנה ושירות
052-4425336

צור קשרהמותגים שלנו


טואול - בניית אתרים