להזמנות ושירות: 

052-4425336

כתובתנו:

הנביאים 18 חיפה

  1. ראשי
  2. מידע נוסף
  3. אחר
  4. שעון ברייטלינג יד שניה

שעוני ברייטלינג ומותגים נוספים יד שנייה


שעוני יד שנייה הם לגיטימיים לחלוטין. אנשים נוטים להימנע לעיתים ממוצרים שעברו שימוש בעבר. אנחנו מאמינים שאם אין סיבה לחשוב שיש בעיה במוצר שרוכשים, והוא נבדק באופן קפדני, אז המוצר ראוי לחלוטין לשימוש והעובדה שהוא זול יותר מבחינת העלות הכלכלית מהווה יתרון משמעותי. אנשים שרוצים לרכוש מוצרי יוקרה ומותגים משמעותיים וידם אינה משגת, כדאי שיבדקו לעומק את האפשרות לרכוש מוצרי יד שנייה. 

שעוני יד שנייה תקינים 

אנחנו מקפידים תמיד לבדוק ולתחזק את השעונים שאנחנו מוכרים בקטגוריה של שעונים יד שנייה. השעונים לא מוצעים למכירה לפני שהשענים המיומנים שלנו בדקו אותם לעומק. כך ניתן לרכוש מוצר יד שנייה איכותי, שמיש ותקין. חשוב באופן כללי באמת לוודא עד כמה שניתן לפני שרוכשים מוצרים משומשים, ובפרט אם מדובר בשעון יוקרתי. שעון יד שנייה יוקרתי הוא הזדמנות מעולה לרכוש שעון איכותי במחיר משתלם ובלי חשש. זה יעיל במיוחד עבור מי שהתקציב שלו לרכישה מוגבל יחסית. 

חברות יוקרה רבות 

בין השעונים שאנחנו מוכרים בקטגוריית יד שנייה ניתן למצוא מותגים רבים וגדולים בעולם ובשוק. ביניהם ניתן למצוא ברייטלינג יד 2, פרדריק קונסטנט, טיסו, רולקס, אומגה – ועוד. מומלץ לבדוק את העמוד הרלוונטי באתר ו/או להגיע לחנות על מנת לבדוק מה בדיוק אנחנו מציעים באותה עת מבחינת שעוני יד שנייה. 

תיקונים של שעוני יד שנייה

אם כבר יש לכם שעון והוא זקוק לתיקון, תמיד ניתן לפנות למעבדה שממוקמת בחנות שלנו בחיפה. אנחנו מתקנים את כל סוגי השעונים, כולל שעונים עתיקים ושעוני כיס, וכן גם כל שעון שלא נרכשו בחנות שלנו. ניתן גם לבצע טרייד אין על השעונים הישנים שלכם. אורלוגין ELTIME אוהבים שעונים מכל סוג ונשמח לעזור לכם לתקן את השעון שלכם. 

צרו איתנו קשר במספרי הטלפון 052-4425336 או 04-8675169 לקבלת מידע נוסף ומענה לשאלות. שעונים יד שנייה ניתן למצוא בקישור הבא. אתם מוזמנים להגיע לחנות שלנו לקבלת שירות אישי וקשוב ולהתייעץ בנוגע לתיקונים, רכישה של שעונים חדשים ויד שנייה וביצוע טרייד אין.
logo בניית אתרים